O nás


        Společnost BrightCon s.r.o. je postavena na dlouholetých zkušenostech managementu společnosti s návrhy, výrobou a realizací atypických konstrukčních řešení. Specializací společnosti je využívání kombinací nestandartních materiálů (kompozitů), sklo, hliník, kompozit, ocel. Díky schopnosti znalosti využití nestandartních materiálů je společnost schopna navrhovat a realizovat řešení požadovaná investory, architekty zejména se zaměřením na bezrámová (skrytá), konstrukční řešení. Vzhledem k výše uvedenému jsme získali spoustu cenné praxe a zkušeností z oblasti rezidenčního bydlení, komerčního i průmyslového charakteru, nejen na celém území České Republiky, ale i v dalších zemích EU.

       Přednostmi  našich výrobků jsou kvalita, variabilita, nadčasovost a jednoduchost řešení. Směrem naší společnosti je vyvíjet a vyrábět vlastní atypické produkty se zaměřením na bezrámové nadrozměrné konstrukce, které jako jediní v České Republice vyrábíme. Základem činnosti naší společnosti je vlastní návrh řešení, projekce, výroba, dodávka a montáž. Produkcí naší společnosti jsou : okna, dveře, horizontálně posuvné dveře, posuvná střešní okna, vertikálně posuvné stěny, přestavitelné příčky, provětrávané fasády, stínící technika, protihmyzové sítě, prosklená zábradlí, posuvné a skládací brány.

       Společnost BrightCon s.r.o. vyrábí ve vlastní výrobní hale v Moravském Krumlově s veškerým potřebným strojním vybavením. Sídlo firmy, vedení společnosti, projekční oddělení se nachází v kancelářských prostorech v Brně na ulici Kaštanova.

       Zákazníky naší společnosti jsou privátní investoři, stavební firmy, architektonické a projekční kanceláře, pro které často zpracováváme technické konzultace a poradenství, včetně zpracování projektových dokumentací.

       Osobní přístup k zákazníkovi, schopnost zákazníkovi splnit požadavek, smysl pro detail vede k oboustranně dokonalé spolupráci a spokojenosti klientů. Cílem společnosti je zajistit vysoký standard kvality všech procesů, od počátku projektu až po jeho předání.

       V osobním přístupu ke klientovi jsme jiní než ostatní společnosti, čemuž odpovídá i naše moto „…nejsme stejní, jsme BrightCon...” (We are not the same. We are BrightCon.)