Bezrámové konstrukce


BC_FSD_(E)

je moderní systém posuvných dveří se skrytým profilem rámu, křídla. Je určený k výrobě a realizaci posuvných dveří, izolovaných konstrukcí v kombinaci s velkoplošným fixním bezrámovým zasklením systému BC_FH, FHI, FHI+, které slouží k provedení velkoplošných prosklení rodinných domů, bytových domů, administrativních budov.

 

BC_HSD_HI

je určený k výrobě a realizaci zdvižně posuvných dveří, izolovaných konstrukcí v kombinaci s velkoplošným fixním bezrámovým zasklení systému BC_FH, FHI, FHI+, které slouží k provedení velkoplošných prosklení rodinných domů, bytových domů, administrativních budov.

 

BC_FHI

je moderní systém se skrytým profilem rámu určený pro výrobu a realizaci izolovaných velkoplošných fixních prosklení, určených k uzavírání a prosvětlení budov. Tento profil se skvěle hodí pro novostavby i pro rekonstrukce rodinných domů, pasivních domů, dřevostaveb ale i pro půdní a průmyslové prostory.

 

BC_HDPI

je moderní systém se skrytým profilem křídla. Je určený k výrobě a realizaci izolovaných otevíracích dveřních křídel s použitím výplně rozličných materiálů (panel, dřevo, kámen, plech, kompozitová deska,…)